!!!!!Zapiš se SB!!!!!
Najdi článek: Zapiš se SB!!!

Přihlaš se do Bílého klanu!!! Nabíráme další kočky a kocoury!!!

A zase -.-" je mi to trapné TADY

NEJEDE TO TAK KLIKNĚTE NA TO 4.KOLO SONP (JE TO NAHOŘE :D)

Chceš být SB? :D ZDE
REKLAMI JENOM SEEEEM!!!!!!!!

SONLPC (soutěž o nejlepší obrázek) ZDE


Naliny slzy - 1. kapitola: " Bez viny"

3. března 2012 v 10:52 | jukys
Doufám že se vám to bude líbyt x)
Jednoho dne šel Simba s Nalo na vrchl Lví skály. Ale nevšimly si že je sleduje Tojo. "Nalo.... myslím že to Kiara nebude zvládat..." řekl Simba. "Co tím myslíš?" "No myslím tím že by se jí mohlo něco stát jako...." "Simbo... to s Mufasou mě moc mrzí ale na Lví skále není nikdo zlí a ve vyhnanctvý už nikdo nezůstal... Nemusíš se o ni bát. A navíc je s ní Kovu." odpověděla mu Nala a odešla. Tojo se musel rychle schovat aby ho neviděla. "Hmmm?.... Tojo!!!!!!" zakřičel někdo ze spodu.
" A jsem odhalený, ou..."mumlal si Tojo. "Tojo? Jsi to ty?" zeptal se Simba. "Jo jsem to já..."odpověděl Tojo. " To je dobře..." " Musím ti totiž něco říct....". Ten den co mu to SImba řekl vydechl svůj poslední výdech a spojil se se smrtí. Ten večer se na Lví skále sešli všechny zvířata se Lví říše a oplakávali svého milovaného krále.... Tojo prohlásil že Simbovi slíbyl že ochrání Kiaru stůj co stůj a že ji bude ochraňovat na každém kroku před Hyjenami. Kiara byla velmi smutná. "Kovu co si teď počnu?..." Kovu se kní přitulil a řekl "To bude dobrý.... Máme ještě sebe přeci." A usmál se na ni. "Díky Kovu je mi líp."
Tojo litoval že se Simbou netrávil víc času. "Byly jsme kamarádi od malička... on ještě nemohl umřít..... proč jsi tak kruty Mufaso...."

Toto kreslil ten S.B XD já jsem jen namalovala tu smutnou pusu XD

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Příjdeš zase? :D